NBA Power Rankings: Beste teams ATS & NBA titelkansen

NBA Power Rankings: Best Teams ATS & NBA Title Odds

NBA ATS Power Rankings & titelkansen

Team Krachtklassement888Sport Odds2018-19 ATS-record
Milwaukee Bucks 1+35007-2
Sacramento KingsT2+400007-3
Charlotte HornetsT2+300007-3
Portland TrailblazersT2+100007-3
Denver Nuggets5+35006-3
New York Knicks6+300005-3-2
Memphis Grizzlies 7+300005-3
Golden State WarriorsT8-2006-4
Chicago-stierenT8+300006-4
Indiana Pacers10+70005-4-1
San Antonio SpursT11| ||273+70005-4
Dallas MavericksT11+150005-4
LA ClippersT11+200005-4
Brooklyn Nets| ||284T14+400005-5
Toronto RoofvogelsT14 +9005-5
Oklahoma City Thunder16+45004-4| ||295
New Orleans PelicansT17+35004-5
Cleveland CavaliersT17+400004-5
Utah JazzT17+3500|| |3064-5
Phoenix SunsT17+200004-5
Boston CelticsT17+7004-5
Orlando MagicT17+400004-5
Minnesota Timberwolves23|| |321+100004-6
Detroit-zuigersT24+30000 3-5
Miami HeatT24+200003-5
Philadelphia 76ers|| |33226+22004-7
Atlanta haviken27+ 300003-6
Los Angeles Lakers28+16003-7|| |343
Houston Rockets29+9002-6
Washington Wizards 30+100002-7

NBA-weddenschappen fans check zeker elke week in voor de laatste trends, bewegende lijnen en analyse van potentiële kanshebbers.

The Buck Starts Here

The Bucks zijn het zeldzame team dat bovenaan de competitie staat in zowel het directe winstpercentage als het tegen-de-spread winstpercentage . Milwaukee had zich geen betere start van het Mike Budenholzer-tijdperk kunnen wensen.

De Bucks zijn derde in offensieve efficiëntie en tweede in defensieve efficiëntie; het laatste team dat in beide in de top 3 eindigde, was de 2017 NBA-kampioen Warriors. Dat is goed gezelschap, en Giannis Antetokounmpo (26,1 punten, 13,9 rebounds, 5,9 assists, 1,4 blocks, 1,0 steals) is de gemakkelijke koploper voor MVP.

Blijf hameren op de Bucks, vooral nu de aanval inhaalt naar de verdediging.

Jonge stieren die rondhangen

De stieren zijn 2-8 en missen vier van hun sleutelrotatiestukken, maar je zou het niet kunnen zien aan de manier waarop ze je hangt sterk af tegen moeilijke tegenstanders. Ze gingen vorige week thuis met 0-4, maar na het Golden State-debacle op maandag leidden ze de Nuggets met nog twee minuten te gaan, hadden de Pacers aan de touwtjes en versloegen de Rockets in driekwart.

Ze dekten de spread in die laatste drie games, ondanks dat ze ze allemaal regelrecht verloren. Zach LaVine is derde in de competitie in scoren en rookie Wendell Carter Jr. ziet eruit als de real deal. Ze zullen nog competitiever zijn - rechtstreekse overwinningen of niet - wanneer Lauri Markkanen en Kris Dunn ergens volgende maand terugkeren.

Paging the Pelicans

Tijdens de eerste week van het seizoen de New Orleans Pelikanen leken op de klasse van de NBA, met 131 en 149 punten in hun eerste twee overwinningen van het jaar. Maar sindsdien is het moeilijk geweest, aangezien de Pelicans vijf wedstrijden op rij hebben verloren en vijf van hun laatste zes wedstrijden niet hebben gedekt.

Anthony Davis kampt met een elleboogblessure die zijn efficiëntie heeft aangetast. , maar zijn spel is duidelijk om naar te kijken als de pelikanen proberen de zaken om te draaien, zowel vanuit hun eigen perspectief als vanuit het perspectief van de kansen.

Zijn de Grizzlies en Kings echt?

De twee grootste verrassingen van het vroege seizoen, de Kings en Grizzlies, zijn een gecombineerde 11-7 straight-up en 12-6 tegen de spread.

De Grizzlies kregen een jaar geleden meer blessures dan enig ander team en zijn eindelijk gezond, terwijl de Kings deze jonge stukken hebben opgebouwd sinds ze vorig jaar met DeMarcus Cousins ​​hebben gehandeld.

Het is waarschijnlijker datbasketbal bookmakers gewonnen Ik geloof niet in deze hete starts – vooral als je bedenkt dat de Kings zondag werden geslagen door de Bucks en de Grizzlies zondag van de Suns verloren – maar zolang beide teams gezond zijn, zullen ze zou competitief blijven.

De winnende records zullen misschien niet blijven bestaan, maar beide zullen voorlopig in orde zijn tegen de verspreiding.

Waarschijnlijk het beste om het Minnesota-drama te vermijden

Het is elke avond een raadsel hoe de Minnesota Timberwolves eruit zullen zien. Jimmy Butler is niet blij, neemt willekeurige wedstrijden af ​​en Andrew Wiggins heeft vroeg in het jaar te maken gehad met blessures. Ze begonnen het seizoen er niet in om drie rechte stukken te dekken, gevolgd door vier van de vijf te dekken voor twee lelijke verliezen om deze week te eindigen.

Zelfs als we weten dat Butler speelt of rust, dit team - en franchise, echt - hoofdpijn is geworden. Laat het Butler-handelsdrama losbarsten of een muntje opgooien bij een weddenschap om erachter te komen wat er gaat gebeuren.

Aanbevolen goksites

shield of trust Zeker trusted partners vertrouwd star verified Geverifieerd
Affiliate Disclosure: Bij nl-casino.org willen we ervoor zorgen dat spelers worden gematcht met de juiste casino- en sportsbook-aanbiedingen voor hen. Om deze reden zijn sommige van de aanbevolen sitelinks gelieerde links. Dit betekent dat als u een website bezoekt via onze link en een storting doet, nl-casino.org een ​​commissie zal ontvangen zonder extra kosten voor u. Bij nl-casino.org willen we ervoor zorgen dat spelers gekoppeld aan de juiste casino- en sportsbook-aanbiedingen voor hen. Om deze reden zijn sommige van de aanbevolen sitelinks gelieerde links. Meer
  1. InzetEUR10, GetEUR10

  2. InzetEUR10 krijgEUR40 +EUR10 Casinobonus
    Promotiecode:RACEN

  3. Krijg totEUR 100 in wedkredieten!

  4. EXCLUSIEF: InzetEUR15, GetEUR10

  5. WelkomstbonusweddenschapEUR10 OntvangEUR20

  6. Zet inEUR10 en ontvangEUR10 Welkomstaanbod

  7. InzetEUR10 KrijgEUR20

    18+ Alleen nieuwe spelers. Lees de algemene voorwaarden voor inzetvereisten voor gratis weddenschappen en minimale kansen. www.begambleaware.org Voorwaarden zijn van toepassing De Promotie werkt als een verrassingsweddenschap van EUR/€ 20 wanneer u een weddenschap plaatst van ten minste EUR/€ 10 op een markt met een quotering groter dan of gelijk aan 1,50 als uw eerste weddenschap. De actie loopt van 09/08/2021 / 12:00 (BST) tot 31/12/2021 / 12:00 (BST) (de "Actieperiode"). De actie is alleen geldig voor: (a) nieuwe klanten; (b) klanten van 18 jaar of ouder. Om in aanmerking te komen voor de Promotie, moet de deelnemer een weddenschap van EUR/€ 10 plaatsen als zijn eerste weddenschap op een markt (exclusief elke manier) in het sportsbook met een quotering groter dan of gelijk aan 1,50. Alleen originele kansen tellen mee voor de promotie. Supercharged odds tellen niet mee voor de promotie. Een opeenstapeling van kleinere inzetten telt niet. Uitbetaalde weddenschappen tellen niet mee voor deze promotie. Slechts eenmaal per klant beschikbaar. Beloningen worden binnen 48 uur na het plaatsen van de kwalificerende weddenschap bijgeschreven op kwalificerende deelnemers. Potentiële winsten van de Surprise Bet worden uitbetaald in opneembaar geld, exclusief de inzet. Deze aanbieding kan niet worden gebruikt in combinatie met andere aanbiedingen. Bezoek site
  8. InzetEUR10 KrijgEUR10

  9. WeddenEUR10, KrijgEUR10 Gratis weddenschap

    18+ Alleen nieuwe spelers. Lees de algemene voorwaarden voor inzetvereisten voor gratis weddenschappen en minimale kansen. www.begambleaware.org Voorwaarden zijn van toepassing Alleen nieuwe spelers. De kwalificerende weddenschappen om de gratis weddenschap te claimen, moeten een minimale notering van 3/1 (4,00) of hoger hebben en moeten worden afgehandeld voordat de gratis weddenschap wordt geactiveerd. 18+. begambleaware.org -Volledige voorwaarden van toepassing Bezoek site
  10. WeddenEUR10 KrijgEUR30 in gratis weddenschappen

×