Golden State Warriors

NBA Power Rankings: NBA titel weddenschappen en ATS-records

NBA Power Rankings: NBA Title Betting Odds & ATS Records

NBA Power Rankings & titelkansen

TeamPower Ranglijsten888Sport Odds2018-19 ATS
Portland Trail Blazers1+1000011-5
Oklahoma City ThunderT2+450010-5
Dallas MavericksT2+150004-8
Memphis GrizzliesT2+2000010-5
Milwaukee Bucks5+22009-5- 1
Charlotte HornetsT6+300009-6
LA ClippersT6+200009-6
Sacramento Kings8+40000| ||2629-6-1
San Antonio Spurs9+70008-7|| |267
Orlando Magic10+250009-8
Utah Jazz T11+35008-8
Denver NuggetsT11+35008-8
Toronto Raptors13+9008-8-1
Cleveland Cavaliers14+400007-7
Brooklyn NetsT15+400008-9
Chicago-stierenT15+300008 -9
Minnesota TimberwolvesT15+100008-9
Indiana Pacers18+70007-8-1
New York Knicks19+300007-8-2
Houston-raketten20+9007- 8
Detroit-zuigers21+300006-7
Golden State WarriorsT22-20010-3
Philadelphia 76ers T22+11008-10
Atlanta havikenT24+300007-9
New Orleans PelicansT24+35007-9
Phoenix Suns26+200006-9
Los Angeles LakersT27+24006-10
Boston CelticsT27+7006 -10
Miami HeatT27+200006-10
Washington Wizards30+100005-11

NBA Titel Wedtips

We zijn vijf weken bezig met de NBA na het seizoen en het zijn de Portland Trail Blazers die bovenaan zowel de Western Conference als tegen de spread-ranglijst zitten.

Maar er zijn ook een paar aanzienlijkeNBA-weddenschappen surprises out West in Dallas and the Clippers, while James Harden and the Rockets are beginning to look like themselves again. Here’s a roundup of the teams making the most noise – good and bad – against the spread.

Raketten warmen op na dealen met Carmelo

Vijf weken na het NBA-seizoen zijn we nog steeds wachtend tot de Rockets hun slag slaan. Maar ze gaan de goede kant op. James Harden ziet er eindelijk uit als een MVP-kandidaat en ze hebben vier opeenvolgende gewonnen met 63 gecombineerde punten (alle vier).

Het is waarschijnlijk geen toeval dat dit allemaal gebeurt nadat Carmelo Anthony zei zijn afscheid. Hij was vanaf het begin een vreselijke fit en ze zijn veel beter af met jongens als Gary Clark en Gerald Green op de vleugels. Kijk nu niet, maar de Rockets worden warm.

Nuggets Verdediging hapert na goede start

Tot zover die 9-1 start. Denver heeft vijf van de zes verloren, waaronder de laatste drie thuis, en staat in die periode op de 14e plaats. De aanval was natuurlijk geen probleem - ze staan ​​in die periode vijfde in de NBA - maar de verdediging is de vierde slechtste van de competitie.

Mike Malone moet een aantal serieuze aanpassingen maken en moet maak ze on-the-fly. Ze hebben een paar moeilijke weken voor de boeg met kantelingen tegen Milwaukee, Oklahoma City, de Lakers, Portland en Toronto. We zullen binnenkort veel meer te weten komen over de verdediging.

Luka Doncic speelt als weggelopen Rookie of the Year

Kijk nu niet, maar de Mavericks hebben vijf van de zes gewonnen, wat heeft overwinningen op de Thunder, Jazz en Warriors inbegrepen. Ze naderen de .500, en hoewel dat misschien niet genoeg is voor het naseizoen in het Westen, is het een grote stap in de goede richting.

De uiterst getalenteerde rookie Luka Doncic liep voorop. Hij scoorde gemiddeld 19,5 punten, 6,6 rebounds en 4,2 assists in bijna 34 minuten. De enige andere rookies die die aantallen bereiken zijn Oscar Robertston, Damon Stoudamire, Allen Iverson en Oscar Robertson.

Hun aanstaande schema is brutaal, maar ze hebben laten zien dat ze in games kunnen blijven hangen, zo niet helemaal winnen .

Bulls zien er ernstig moe uit

Geen enkel team in de NBA heeft meer wedstrijden verloren door blessures dan de Bulls, een team dat niet t echt gebouwd om zelfs maar een paar van hen te weerstaan. Ze missen drie kernrotatiestukken in Lauri Markkanen. Bobby Portis en Kris Dunn en het begint zijn tol te eisen.

De Bulls staan ​​4-13 achter elkaar en hebben hun laatste vier wedstrijden met een totaal van 92 punten verloren. Zach LaVine kan deze last gewoon niet blijven dragen, en noch Jabari Parker, noch Wendell Carter Jr. is opgekomen als tweede doelpuntenmaker om LaVine aan te vullen.

Tot de bovengenoemde jongens terug zijn, zal het een strijd worden in de Windy City.

Clippers, niet LeBron's Lakers, zijn de beste in LA

Een van de grootste verrassingen van het seizoen waren de Clippers. Er wordt niet verwacht dat ze zullen strijden voor het 'postseason', of zelfs een record van .500, en momenteel staan ​​ze zevende in de nettoscore met de vierde beste overtreding van de NBA.

Tobias Harris verandert in een All-Star, met een gemiddelde van 20,7 punten op beter dan 51 procent schieten, Lou Williams blijft net zo zelfverzekerd als altijd en Danilo Gallinari is gezond en efficiënt gebleven. Ze zijn een van de drie teams met drie scorers van 19 punten of beter (Golden State en New Orleans zijn de andere twee).

Al het gepraat in Hollywood dit laagseizoen ging over LeBron, maar het waren de Clippers het meeste lawaai maken in Staples Center.

Aanbevolen goksites

shield of trust Zeker trusted partners vertrouwd star verified Geverifieerd
Affiliate Disclosure: Bij nl-casino.org willen we ervoor zorgen dat spelers worden gematcht met de juiste casino- en sportsbook-aanbiedingen voor hen. Om deze reden zijn sommige van de aanbevolen sitelinks gelieerde links. Dit betekent dat als u een website bezoekt via onze link en een storting doet, nl-casino.org een ​​commissie zal ontvangen zonder extra kosten voor u. Bij nl-casino.org willen we ervoor zorgen dat spelers gekoppeld aan de juiste casino- en sportsbook-aanbiedingen voor hen. Om deze reden zijn sommige van de aanbevolen sitelinks gelieerde links. Meer
  1. InzetEUR10 krijgEUR40 +EUR10 Casinobonus
    Promotiecode:RACEN

  2. InzetEUR10, KrijgEUR10

  3. Krijg totEUR 100 in wedkredieten!

  4. EXCLUSIEF: InzetEUR15, GetEUR10

  5. WelkomstbonusweddenschapEUR10 OntvangEUR20

  6. Zet inEUR10 en ontvangEUR10 Welkomstaanbod

  7. InzetEUR10 KrijgEUR20

    18+ Alleen nieuwe spelers. Lees de algemene voorwaarden voor inzetvereisten voor gratis weddenschappen en minimale kansen. www.begambleaware.org Voorwaarden zijn van toepassing De Promotie werkt als een verrassingsweddenschap van EUR/€ 20 wanneer u een weddenschap plaatst van minimaal EUR/€ 10 op een markt met een quotering groter dan of gelijk aan 1,50 als uw eerste weddenschap. De actie loopt van 09/08/2021 / 12:00 (BST) tot 31/12/2021 / 12:00 (BST) (de "Actieperiode"). De actie is alleen geldig voor: (a) nieuwe klanten; (b) klanten van 18 jaar of ouder. Om in aanmerking te komen voor de Promotie, moet de deelnemer een weddenschap van EUR/€ 10 plaatsen als zijn eerste weddenschap op een markt (exclusief elke manier) in het sportsbook met een quotering groter dan of gelijk aan 1,50. Alleen originele kansen tellen mee voor de promotie. Supercharged odds tellen niet mee voor de promotie. Een opeenstapeling van kleinere inzetten telt niet. Uitbetaalde weddenschappen tellen niet mee voor deze promotie. Slechts eenmaal per klant beschikbaar. Beloningen worden binnen 48 uur na het plaatsen van de kwalificerende weddenschap bijgeschreven op kwalificerende deelnemers. Potentiële winsten van de Surprise Bet worden uitbetaald in opneembaar geld, exclusief de inzet. Deze aanbieding kan niet worden gebruikt in combinatie met andere aanbiedingen. Bezoek site
  8. InzetEUR10 KrijgEUR10

  9. WeddenEUR10, KrijgEUR10 Gratis weddenschap

    18+ Alleen nieuwe spelers. Lees de algemene voorwaarden voor inzetvereisten voor gratis weddenschappen en minimale kansen. www.begambleaware.org Voorwaarden zijn van toepassing Alleen nieuwe spelers. De kwalificerende weddenschappen om de gratis weddenschap te claimen, moeten een minimale notering van 3/1 (4,00) of hoger hebben en moeten worden afgehandeld voordat de gratis weddenschap wordt geactiveerd. 18+. begambleaware.org -Volledige voorwaarden van toepassing Bezoek site
  10. WeddenEUR10 KrijgEUR30 in gratis weddenschappen

×